Sağlıklı Gülüşler Basın Bülteni

Paylaş:

BASIN BÜLTENİ

“Bir Gülüş Çok Şeyi Anlatır. Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Gülüşünüze Değer Katın.”

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bir gülüş her şeyi anlatır sloganı ile geliştirdiği hizmetlerinde; insanların gülüşlerine kattığı değeri gözler önüne seriyor. Diş estetiği ve bakımında teknolojik yenilikleri ile fark yaratan Dentaluna; 10 dakika gibi kısa bir sürede  bilgisayar üzerinde gülüşünüzü yeniden tasarlıyor, operasyon öncesinde nasıl bir sonuç elde edeceğinizi sizlere sunuyor.

Fransa ve İsviçre başta olmak üzere; önemli heyetler ile İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik alanlarındaki üstün faaliyetleri ile adından söz ettiren Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun, kliniğine gelen her misafirin sağlıklı ve mutlu gülüşler ile kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlıyor. Dişlerin, yüz estetiğinin en önemli ve tamamlayıcı unsuru olduğunu belirten, Diş Hekimi Zogun dişlerde altın oran yakalandığında ve yüz estetiğini bütüncül değerlendirildiğinde; diğer faktörler ile birlikte yapılan gerekli müdahalelerin ardından, estetik gülüş tasarımını tamamlanmış olduğunu belirtiyor.

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Nişantaşı’nda uzman kadrosu ile Gülüş ve Yüz Tasarımı, Bütüncül ve Holistik Tedaviler, Çene Cerrahisi, Estetik Dolgular, Diş Teli, Tedavisi, Holywood Smile Pembe Estetik, Porselen Kron, Porselen Laminalar, Çocuk Diş Hekimliği, Seramik Dolgular, Adeziv Sistem ( Bonding), Ağız Kokusu ve Tedavisi, Diş Eti Tanaması, Estetik Diş Hekimliği, Estetik Gülüş, İnley ve Onley ( Seramik Dolgular), Kanal Tedavisi (Endodonti), Ortodonti Diş Teli Tedavisi, Periodontoloji Diş Eti Hastalıkları Tedavisi, Porselen Kron Köprü, Porselen Laminalar (Laminate Veneer), Vizajizm ve Zirkonyum alanlarındaki üstün hizmet ve faaliyetleri ile yaz ayına girdiğimiz şu günlerde sıcacık gülüşleri ile sizleri ağırlıyor.

Diş Hekimi ARZU YALNIZ ZOGUN HAKKINDA;

1972 Elazığ doğumlu olan Arzu Yalnız Zogun ilköğrenimini Mersin Cumhuriyet ilkokulunda, orta öğrenimini MEV. Özel Toros Koleji’nde tamamlayıp, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sırasıyla Acıbadem Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünde 5 yıl, Cosmodent Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi’nde ise 6 yıl çalışmıştır. 2000 yılından bu yana Nişantaşı’nda kendisine ait olan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üniversite masterını İtalya’da tamamlayan Zogun, Fransa ve İsviçre’de ise; önemli heyetler ile İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği ve Bütüncül ve Holistik Estetik alanlarındaki yenilikler üzerine yapılan kongrelere katılmıştır.

Buna paralel yine yurt dışında; İmplantoloji, Gülüş ve Yüz Tasarımı ve Yüz Estetiği ile ilgili önemli eğitimlerini de tamamlamış, sektörde marka değerine sahip kişiliği ile adından söz ettirmektedir. Zogun aynı zamanda; yurt dışından gelen Diş Hekimlerine de İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği alanında eğitmenlik yapmaktadır.

Sağlık Turizm ile global arenada uluslararası partnerliklerinin olduğu Zogun; Türkiye’deki Sağlık Turizm Dernekleri’nde ve OTSAD sağlık komitelerine katkılarda bulunmaktadır. EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) ve OSSADER (OsseoIntegrasyon Akademisi Derneği) üyelikleri bulunan Arzu Yalnız Zogun; 10 yılı aşkın süredir, sosyal sorumluluk, farkındalık ve duyarlılık projelerinde yer alarak topluma kazanım sağlamaktadır. Common Purpose (Ortak İdealler Derneği) Üyesi olan ve belirli Sivil Toplum Kuruluşları arasında üyelikleri bulunan Zogun; Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği ve  Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının bulunduğu C Majör İş’ten Sesler Korusu’nda aktif olarak yer almaktadır. Yanı sıra AÇEV, TEGV, Down Sendromu Dernekleri ve benzeri bir çok STK’ya gönüllü destek vermektedir.   

Birçok kişisel gelişim, NLP ve Hipnoz Eğitimleri alan Zogun, iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Fransızca bilmektedir. Zogun, hobileri arasında yer alan resim çalışmaları ile de Suluboya Teknikleri alanında Resim Sergisi açmıştır, kendisi Çukurova Yıldızlar Basket Takımı’nda da yer alacak basketbola olan merakı halen devam etmektedir.

Paylaş:
Benzer Yazılar