KLİNİĞİMİZ

Sizleri gülüşümüz ile ağırlıyoruz...

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, Nisan 2006’da hastalarıyla buluştu. Diş hekimliğinde en son bilgi ve en son teknolojiyi hastalarına ulaştırmayı hedefledik. Aradan geçen yıllarda hedefimize ulaşmanın cümlelerden öte bir şey olduğunu kavradık. İnsanların mutlu olduklarında gülümsediklerini ve bu en hakiki mutluluk kaynağına dokunduğumuzu daha da iyi kavradık.

Geçmişten günümüze İstanbul hep şifanın kaynağı olmuştu. Roma ve Bizans dönemlerinde ve devamında Osmanlı döneminde’de… İstanbul hem dünyanın merkezi hem de hastalar için şifanın merkezi konumundaydı. Şifa veren paşalar semtlere isimlerini verdiler. Şimdi böyle bir şehirde bu sorumlulukla yapacak çok işimiz var.

DİŞ HEKİMLERİMİZ

Dt. Arzu YALNIZ ZOGUN

Dt. Murat ZOGUN

Dt. Arzu Yalnız Zogun, çok TV kanalında ve TV programında ağız ve diş sağlığı ile ilgili önemli konuları anlatmaya ve hatırlatmaya çaba göstermiştir. İnsanların daha bilinçli ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için farklı TV programlarında ve Youtube kanalımızda anlatımları bulabilirsiniz.

Sağlıklı Gülüş

Dişler, yüz estetiğinin en önemli ve tamamlayıcı unsurudur. Dişlerde altın oran yakalandığında, diğer faktörlerle birlikte gerekli müdahalelerin ardından estetik gülüş tasarımı tamamlanmış olur.

GÜLÜŞÜNÜZÜ DENTALUNA’DA KEŞFEDİN

Gülüşünüz size özgü olmalıdır. Hekimlerimizin dokuşuyla şekil verdiğiniz gülüşünüzü hiç kimse tarafından yapay karşılayamaz.