Hekimlerimiz

Diş Hekimi Arzu Yalnız ZOGUN

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1994 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisansını İtalya’da tamamlayan Arzu Yalnız Zogun; Fransa ve İsviçre’de İmplantoloji, Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik alanlarındaki yenilikler üzerine yapılan kongrelere katılmıştır.

Türkiye ve yurt dışında çeşitli sağlık kuruluşlarında diş hekimi olarak görev aldıktan sonra 2000 yılında Nişantaşı’nda Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur ve o tarihten bu yana hizmet ve faaliyetlerini kendi kliniğinde sürdürmektedir. Aynı zamanda; yurt dışında İmplantoloji, Gülüş ve Yüz Tasarımı ve Yüz Estetiği ile ilgili önemli eğitimlerini de tamamlamıştır. Marka kişiliğiyle sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

2019 yılında DentaLuna markası altındaki tüm faaliyetleri Dentaluna Group (DLG) çatısı altında toplayan Arzu Yalnız Zogun, aktif diş hekimliği yanında DLG Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır.

Arzu Yalnız Zogun aynı zamanda; 2016’da (DLG) Dentaluna Group bünyesinde kurulan DentaLuna Akademi’de (DLA), yurt dışından gelen diş hekimlerine İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği alanında eğitmenlik yapmaktadır.

Sağlık turizminde küresel ölçekte sağlık yatırımları ve işbirlikleri bulunan DLG Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Yalnız Zogun; Türkiye’deki Sağlık Turizm Dernekleri’nde ve OTSAD Sağlık komitelerine katkılarda bulunmaktadır. EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) ve OSSADER (OsseoIntegrasyon Akademisi Derneği) üyelikleri bulunan Arzu Yalnız Zogun 10 yılı aşkın süredir; sosyal sorumluluk projelerinde etkin rollere sahiptir. Common Purpose (Ortak İdealler Derneği) üyesi olan ve bazı STK’lara da üyelikleri bulunan Arzu Yalnız Zogun; Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği ve Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının bulunduğu C Majör İş’ten Sesler Korusu’nda da aktif olarak yer almaktadır. Ayrıca AÇEV, TEGV, Down Sendromu Dernekleri ve benzeri birçok STK’ya gönüllü ve aktif destek vermektedir.

NLP ve Hipnoz eğitimleri alan Arzu Yalnız Zogun, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Açtığı suluboya resim sergilerinin yanında,  Çukurova Yıldızlar Basket Takımı’nda da yer almış ve basketbola olan merakı halen devam etmektedir.

 

Diş Hekimi Alp Aytulun

Dr. Alp Aytulun

Murat Alp Aytulun İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini ise Kadir Has Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Aytulun, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. “Gülümse Sağlıkla” projesi kapsamında birçok okulda ücretsiz ağız ve diş sağlığı taramaları yapmıştır. Estetik ve dijital diş hekimliği üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. TDB derneğinin aktif bir üyesidir. Diş Hekimi Alp Aytulun Dentaluna Nişantaşı Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.

dt.alp@dentaluna.com

 

 

 

 

 

Dr. Beste Günay

Bestegül Günay, lise eğitimini Ünye Mehmet Refik Güven Anadolu Öğretmen Lisesi’nde, lisansını Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tam burslu olarak tamamlamıştır. İstanbul Diş Hekimleri Odası’nın 2018 senesinde üniversite temsilciliğini yapmıştır. Gönüllü engelli programlarında engelli hastaların velilerine ağız hijyen eğitimi vermiştir. Almanya’nın Münih şehrinde implantlar üzerine teknik eğitim almıştır. Estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği ve kanal tedavileri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.
EDAD ve TDB derneklerine aktif üyeliği bulunmaktadır. Diş Hekimi Bestegül Günay, Dentaluna Nişantaşı Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.

dt.beste@dentaluna.com

 

 

 

 

Dr.Enes Bekman

Diş Hekimi Enes Bekman, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni Yüksek Onur Belgesi ile bitirmiştir. 2019 yılında Avrupa’da her ülkeden bir diş hekimine verilen “Dentist of the Future” ünvanına layık görülerek Almanya’ya konuşmacı olarak davet edilmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı birçok organizasyonda sözlü sunum ve poster sunumu gerçekleştirmiştir. Yayınlanmış iki akademik makalesi bulunmaktadır. Yeni teknoloji ve tedavi tekniklerinde kendini geliştirmek amacıyla güncel olarak mesleki seminer ve kursları takip etmektedir. Estetik ve Minimal İnvaziv Diş Hekimliği alanlarında çalışmalarına devam eden Diş Hekimi Enes Bekman Dentaluna Nişantaşı Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.

dt.enes@dentaluna.com