Franchise Basın Bülteni

Paylaş:

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden

“Francise Girişimcilerine Müjde”

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2000 yılından bu yana İstanbul Nişantaşı’ndaki marka gücü, vizyonu ve sağlık sektöründeki hizmet ve faaliyetlerini yeni girişimcilerle paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,  20.  yılında yurt içi ve yurtdışında ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve Francise girişimcileri ile marka kimliğini üst seviyeye çıkartmayı hedefliyor.  Her geçen gün büyüyen marka değeri ve sağlık sektördeki bilinirliği ile birikim ve farkındalıklarını gözler önüne seriyor. Bu farklılığı ve iddiasını franschise ortakları ve yeni girişimciler ile paylaşıyor.

Sağlık sektöründe Diş ve Ağız Bakımı konusunda modern klinik ve model olma anlayışı ile farklı bir vizyon oluşturan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği” alanındaki başarılı yol haritasında paydaşları ile büyütmeyi hedefliyor.  Başarılı hizmet garantisi başta olmak üzere; hekim tedariği, klinik yapılanmaları, cihaz ve ürün gamındaki donanımı, personel ve işleyiş politikası dahil,  siz değerli girişimcilere büyük bir olanak sağlayarak,  sektörünün bir parçası olma fırsatını veriyor.

Türkiye’deki diş kliniği anlayışına Dentaluna Akademi olarak, hekim ve personel yetiştirme konusunda yeni bir soluk getirmeyi planlayan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Fransa ve İsviçre başta olmak üzere, global arenadaki gücünü ve eşsiz hekimlik tecrübelerini kendi yaklaşımına ve birikimine göre yorumlayarak, İmplantoloji, Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik tedavileri alanlarındaki yenilikler üzerine girişim yapmak isteyen kişi ve kurumlar ile el sıkışmaya hazırlanıyor.

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bayilik ve franchise girişimlerinde başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin her yerinden gelen ve yurtdışından gelecek olan talepleri değerlendiriyor.

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun; temel amaçlarının hedef alındığı, değerlerinin doğru yöntemlerle yönetildiği ve birlikten doğan güce inanan yatırımcılar ve alanında uzman diş hekimlerinin önderliği ile işbirliği içinde olmak istediklerini belirtiyor.

Diş Hekimi ARZU YALNIZ ZOGUN HAKKINDA;

1972 Elazığ doğumlu olan Arzu Yalnız Zogun ilköğrenimini Mersin Cumhuriyet ilkokulunda, orta öğrenimini MEV. Özel Toros Koleji’nde tamamlayıp, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sırasıyla Acıbadem Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünde 5 yıl, Cosmodent Diş Hekimliği ve İmplantoloji Polikliniği’nde ise 6 yıl çalışmıştır. 2000 yılından bu yana Nişantaşı’nda kendisine ait olan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üniversite masterını İtalya’da tamamlayan Zogun, Fransa ve İsviçre’de ise; önemli heyetler ile İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği ve Bütüncül ve Holistik Estetik alanlarındaki yenilikler üzerine yapılan kongrelere katılmıştır.

Buna paralel yine yurt dışında; İmplantoloji, Gülüş ve Yüz Tasarımı ve Yüz Estetiği ile ilgili önemli eğitimlerini de tamamlamış, sektörde marka değerine sahip kişiliği ile adından söz ettirmektedir. Zogun aynı zamanda; yurt dışından gelen Diş Hekimlerine de İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği alanında eğitmenlik yapmaktadır.

Sağlık Turizm ile global arenada uluslararası partnerliklerinin olduğu Zogun; Türkiye’deki Sağlık Turizm Dernekleri’nde ve OTSAD sağlık komitelerine katkılarda bulunmaktadır. EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) ve OSSADER (OsseoIntegrasyon Akademisi Derneği) üyelikleri bulunan Arzu Yalnız Zogun; 10 yılı aşkın süredir, sosyal sorumluluk, farkındalık ve duyarlılık projelerinde yer alarak topluma kazanım sağlamaktadır. Common Purpose (Ortak İdealler Derneği) Üyesi olan ve belirli Sivil Toplum Kuruluşları arasında üyelikleri bulunan Zogun; Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği ve  Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının bulunduğu C Majör İş’ten Sesler Korusu’nda aktif olarak yer almaktadır. Yanı sıra AÇEV, TEGV, Down Sendromu Dernekleri ve benzeri bir çok STK’ya gönüllü destek vermektedir.   

Birçok kişisel gelişim, NLP ve Hipnoz Eğitimleri alan Zogun, iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Fransızca bilmektedir. Zogun, hobileri arasında yer alan resim çalışmaları ile de Suluboya Teknikleri alanında Resim Sergisi açmıştır, kendisi Çukurova Yıldızlar Basket Takımı’nda da yer alacak basketbola olan merakı halen devam etmektedir.

Paylaş:
Benzer Yazılar