fbpx
 

Dt. Arzu Yalnız Zogun Basın Bülteni | Dentaluna Group Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

BASIN BÜLTENİ

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Arzu Yalnız Zogun, Sağlık Turizminde; “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği” alanındaki üstün başarıları ile adından söz ettiriyor. “

Sağlık Turizm ile ilgili global arenada, uluslararası partnerliklerinin olduğu Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiYönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun, “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği” alanındaki eğitmen statüsü ile sektörde fark yaratıyor.

Fransa, İtalya ve İsviçre başta olmak üzere; önemli ülke ve sağlık heyetleri ile başta “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik” alanlarındaki yenilikler üzerine yapılan kongrelere katılarak, ülkemize katma değeri yüksek eğitim biçimleri sunuyor.  Aynı zamanda; Orta Doğu ve Uzak Doğu ülkelerinden gelen Diş Hekimlerine kendi alanında eğitmenlik yapan Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun, Türkiye’yi yurtdışında da temsil ediyor.

Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun sağlık turizmindeki inovasyon ve teknolojik yeniliklerin beraberinde geldiği Bütüncül ve Holistik Estetik bakış açısıyla kişiye özel ve üst segment hedef kitlesi ile hem sağlık hem de turizm sektöründeki tüm paydaşları ülkemize katma değer sağlıyor. Ülkemizde sağlık turizminin ivme kazanması için alt yapı oluşturan ve Avrupa, Amerika ve Arap  ülkelerinde partnerler ile ilerleyen Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun yakın zamanda gerçekleştirmeyi projeleri ile adından söz ettirmeyi planlıyor.

Yürüttüğü hizmet ve faaliyetlerinin yanı sıra; uzun yıllardır sosyal sorumluluk ve duyarlılık projelerinde gönüllü yer alan ve STK’lara destekleri ile tanınan Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun, yakın zamanda CVK Park Bosphorus Hotel’de Mehmetçik Vakfı yararına düzenlenen, C Majör İş’ten Sesler Korosu’nda solo performansı ile de Şehit Ailelerimizin ve Mehmetçiklerimizin yanında oldu.

Sektördeki başarılarını sosyal sorumluluk, farkındalık ve duyarlılık projeleri ile destekleyen Diş Hekimi Zogun 2018 yılında gerçekleştireceği nitelikli projeleri ve global arenadaki gücü ile sektöründe lider adımlar ile ilerlemeye devam ediyor.

Dentaluna

Vizyonumuz, hastalarımıza güven, iş kalitesi ve istisnai hasta bakımı üzerine kurulu, ömür boyu sürecek bir ilişkiyi teşvik edecek bir diş deneyimi sunmaktır.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm gelişmelerimizden haberdar olun.

Copyright 2021 | www.dentaluna.com | Tüm Haklar Saklıdır.

Bağlan
💬 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?