fbpx
 

Diş Hekimi
Arzu Yalnız

1972 Elazığ doğumlu olan Arzu Yalnız Zogun ilköğrenimini Mersin Cumhuriyet ilkokulunda, orta öğrenimini MEV. Özel Toros Kolejinde tamamlayıp 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Sırasıyla Acıbadem Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünde 5 yıl ve Cosmodent Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezinde 6 yıl çalışmıştır. 2000 yılından beri kendi muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Yurt dışında özellikle Fransa ve İsviçrede İmplantoloji alanında çalışmalara katılmış olan doktorumuz, her yıl implantoloji ve Estetik Diş Hekimliği alanlarındaki yenilikler üzerine yapılan kongrelere katılmaktadır. Diş hekimliğinde önemli bir yere sahip, EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) ve OSSADER (OsseoIntegrasyon Akademisi Derneği) üyelikleri bulunan Arzu Yalnız iyi derecede İngilizce ve orta derecede Fransızca bilmektedir. Dr. Arzu Yalnız Zogun, Yurtdışında Botox, Dermal Filler, Dolgu, Yüz Tasarımı İle İlgili Eğitimler almıştır. Evli ve 2 çocuk sahibidir.

https://www.dentaluna.com/storage/2020/09/1.jpg

Diş Hekimi
Arzu Yalnız

“Bir Gülüş Çok Şeyi Anlatır. Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Gülüşünüze Değer Katın.”

 • Franchise Basın Bülteni
 • Diş Hekimi Arzu Yalnız Basın Bülteni
 • Sağlıklı Gülüşler Basın Bülteni
 • Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2000 yılından bu yana İstanbul Nişantaşı’ndaki marka gücü, vizyonu ve sağlık sektöründeki hizmet ve faaliyetlerini yeni girişimcilerle paylaşmanın heyecanını yaşıyor.Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,  20.  yılında yurt içi ve yurtdışında ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve Francise girişimcileri ile marka kimliğini üst seviyeye çıkartmayı hedefliyor. 
 •  Her geçen gün büyüyen marka değeri ve sağlık sektördeki bilinirliği ile birikim ve farkındalıklarını gözler önüne seriyor. Bu farklılığı ve iddiasını franschise ortakları ve yeni girişimciler ile paylaşıyor.Sağlık sektöründe Diş ve Ağız Bakımı konusunda modern klinik ve model olma anlayışı ile farklı bir vizyon oluşturan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği” alanındaki başarılı yol haritasında paydaşları ile büyütmeyi hedefliyor. 
 • Başarılı hizmet garantisi başta olmak üzere; hekim tedariği, klinik yapılanmaları, cihaz ve ürün gamındaki donanımı, personel ve işleyiş politikası dahil,  siz değerli girişimcilere büyük bir olanak sağlayarak,  sektörünün bir parçası olma fırsatını veriyor.Türkiye’deki diş kliniği anlayışına Dentaluna Akademi olarak, hekim ve personel yetiştirme konusunda yeni bir soluk getirmeyi planlayan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Fransa ve İsviçre başta olmak üzere, global arenadaki gücünü ve eşsiz hekimlik tecrübelerini kendi yaklaşımına ve birikimine göre yorumlayarak, İmplantoloji, Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik tedavileri alanlarındaki yenilikler üzerine girişim yapmak isteyen kişi ve kurumlar ile el sıkışmaya hazırlanıyor.Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bayilik ve franchise girişimlerinde başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin her yerinden gelen ve yurtdışından gelecek olan talepleri değerlendiriyor.
 • Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Arzu Yalnız; temel amaçlarının hedef alındığı, değerlerinin doğru yöntemlerle yönetildiği ve birlikten doğan güce inanan yatırımcılar ve alanında uzman diş hekimlerinin önderliği ile işbirliği içinde olmak istediklerini belirtiyor.
 • Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Arzu Yalnız, Sağlık Turizminde; “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği” alanındaki üstün başarıları ile adından söz ettiriyor. “
 • Sağlık Turizm ile ilgili global arenada, uluslararası partnerliklerinin olduğu Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiYönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Arzu Yalnız, “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği” alanındaki eğitmen statüsü ile sektörde fark yaratıyor.
 • Fransa, İtalya ve İsviçre başta olmak üzere; önemli ülke ve sağlık heyetleri ile başta “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik” alanlarındaki yenilikler üzerine yapılan kongrelere katılarak, ülkemize katma değeri yüksek eğitim biçimleri sunuyor.  Aynı zamanda; Orta Doğu ve Uzak Doğu ülkelerinden gelen Diş Hekimlerine kendi alanında eğitmenlik yapan Diş Hekimi Arzu Yalnız, Türkiye’yi yurtdışında da temsil ediyor.
 • Diş Hekimi Arzu Yalnız sağlık turizmindeki inovasyon ve teknolojik yeniliklerin beraberinde geldiği Bütüncül ve Holistik Estetik bakış açısıyla kişiye özel ve üst segment hedef kitlesi ile hem sağlık hem de turizm sektöründeki tüm paydaşları ülkemize katma değer sağlıyor. Ülkemizde sağlık turizminin ivme kazanması için alt yapı oluşturan ve Avrupa, Amerika ve Arap  ülkelerinde partnerler ile ilerleyen Diş Hekimi Arzu Yalnız yakın zamanda gerçekleştirmeyi projeleri ile adından söz ettirmeyi planlıyor.
 • Yürüttüğü hizmet ve faaliyetlerinin yanı sıra; uzun yıllardır sosyal sorumluluk ve duyarlılık projelerinde gönüllü yer alan ve STK’lara destekleri ile tanınan Diş Hekimi Arzu Yalnız, yakın zamanda CVK Park Bosphorus Hotel’de Mehmetçik Vakfı yararına düzenlenen, C Majör İş’ten Sesler Korosu’nda solo performansı ile de Şehit Ailelerimizin ve Mehmetçiklerimizin yanında oldu.
 • Sektördeki başarılarını sosyal sorumluluk, farkındalık ve duyarlılık projeleri ile destekleyen Diş Hekimi Yalnız 2018 yılında gerçekleştireceği nitelikli projeleri ve global arenadaki gücü ile sektöründe lider adımlar ile ilerlemeye devam ediyor.
 • Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bir gülüş her şeyi anlatır sloganı ile geliştirdiği hizmetlerinde; insanların gülüşlerine kattığı değeri gözler önüne seriyor. Diş estetiği ve bakımında teknolojik yenilikleri ile fark yaratan Dentaluna; 10 dakika gibi kısa bir sürede  bilgisayar üzerinde gülüşünüzü yeniden tasarlıyor, operasyon öncesinde nasıl bir sonuç elde edeceğinizi sizlere sunuyor.
 • Fransa ve İsviçre başta olmak üzere; önemli heyetler ile İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik alanlarındaki üstün faaliyetleri ile adından söz ettiren Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Arzu Yalnız Yalnız, kliniğine gelen her misafirin sağlıklı ve mutlu gülüşler ile kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlıyor. Dişlerin, yüz estetiğinin en önemli ve tamamlayıcı unsuru olduğunu belirten, Diş Hekimi Yalnız dişlerde altın oran yakalandığında ve yüz estetiğini bütüncül değerlendirildiğinde; diğer faktörler ile birlikte yapılan gerekli müdahalelerin ardından, estetik gülüş tasarımını tamamlanmış olduğunu belirtiyor.
 • Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Nişantaşı’nda uzman kadrosu ile Gülüş ve Yüz Tasarımı, Bütüncül ve Holistik Tedaviler, Çene Cerrahisi, Estetik Dolgular, Diş Teli, Tedavisi, Holywood Smile Pembe Estetik, Porselen Kron, Porselen Laminalar, Çocuk Diş Hekimliği, Seramik Dolgular, Adeziv Sistem ( Bonding), Ağız Kokusu ve Tedavisi, Diş Eti Tanaması, Estetik Diş Hekimliği, Estetik Gülüş, İnley ve Onley ( Seramik Dolgular), Kanal Tedavisi (Endodonti), Ortodonti Diş Teli Tedavisi, Periodontoloji Diş Eti Hastalıkları Tedavisi, Porselen Kron Köprü, Porselen Laminalar (Laminate Veneer), Vizajizm ve Zirkonyum alanlarındaki üstün hizmet ve faaliyetleri ile yaz ayına girdiğimiz şu günlerde sıcacık gülüşleri ile sizleri ağırlıyor.

Hasta
Yorumları

Brad Wilson
Dental surgery

Uniquely deploy cross-unit benefits with wireless testing procedures. Build full backward compatible relationships.

https://www.dentaluna.com/storage/2015/01/dismis5-150x150.jpg
Trixie Payton
Full Dental Implants

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test clickthroughs from users.

Kristin Yang
Cosmetic Dentistry

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks after installed base benefits.

https://www.dentaluna.com/storage/2020/01/client-02-1-160x160.jpg
Jane Scott
Dental surgery

Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains top line service cutting edge deliverables.

Dentaluna

Vizyonumuz, hastalarımıza güven, iş kalitesi ve istisnai hasta bakımı üzerine kurulu, ömür boyu sürecek bir ilişkiyi teşvik edecek bir diş deneyimi sunmaktır.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm gelişmelerimizden haberdar olun.

Copyright 2021 | www.dentaluna.com | Tüm Haklar Saklıdır.

Bağlan
💬 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?