fbpx
 

CAD-CAM Cerec | Dentaluna Group Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Porselen kaplamalar, geleneksel bir dolguyu destekleyecek yeterli diş yapısı kalmadığında dişinize yerleştirilen bir koruyucudur. Bu diş kronu, diş kaybını önlemek için gerekli olan korumayı sağlayacaktır. Herhangi bir diş çürümesinin giderilmesinden sonra kalan diş yapısı üzerine yerleştirilir.

Halihazırdaki geleneksel tedavi yöntemlerinde bu işlem, diş laboratuvar çalışmasının da dahil olduğu, haftalarca sürebilen bu zaman zarfında geçici kronun uygulandığı, birden fazla kontrol ve uygulama randevusu ile gerçekleştirilir. Bununla birlikte, yeni CEREC teknolojisi, dijital görüntüleme teknolojisi ve klinik içi şekillendirme freze ünitesi sayesinde bu prosedürün tek bir Diş Hekimi randevusunda gerçekleşmesini mümkün kılmaktadır.


www.dentaluna.com internet sitesinde yer alan tüm açıklamalar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirmeler kesinlikle tıbbi muayene ve tanı yerine geçmez.
Dentaluna

Vizyonumuz, hastalarımıza güven, iş kalitesi ve istisnai hasta bakımı üzerine kurulu, ömür boyu sürecek bir ilişkiyi teşvik edecek bir diş deneyimi sunmaktır.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm gelişmelerimizden haberdar olun.

Copyright 2021 | www.dentaluna.com | Tüm Haklar Saklıdır.

Bağlan
💬 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?