fbpx
 

Akademi Bülteni | Dentaluna Group Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Dentaluna Group Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

“Dentaluna Group Akademi’nin Hazırlıklarına Başladı”

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2000 yılından bu yana İstanbul Nişantaşı’ndaki marka gücü, vizyonu ve sağlık sektöründeki hizmet ve faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek, sektördeki başarılarını Dentaluna Akademi ile taçlandıracak.

Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği her geçen gün büyüyen marka değeri ve sağlık sektördeki bilinirliği ile birikim ve farkındalıklarını Dentaluna Akademi ile yaygınlaştıracak.

Diş ve Ağız Sağlığı konusunda modern klinik ve model olma anlayışı ile farklı bir vizyon oluşturan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği “İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği” alanındaki başarılı yol haritasını gelen talepler üzerine akademik olarak yürütme kararı aldı. Diş hekimleri, genç diş hekimleri ve adayların talepleri üzerine yola çıkan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun; bilimsel ve kliniğe yönelik çalışmaları kendisine ilke edinmiş, yenilikçi tedavi metodları ile yeni teknoloji ürünleri paydaşları ile buluşturma hedefleri ile diş hekimliğinin tüm alanlarını, kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanlarını Dentaluna Akademi’de ağırlayacak. Yoğun eğitim programları, teorik sunumlar, workshop ve uygulamalı kurslar ile sektöre yepyeni bir kazanım sağlayacak.

Türkiye’deki diş kliniği anlayışına Dentaluna Akademi olarak, hekim ve personel yetiştirme konusunda yeni bir soluk getirmeyi planlayan Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ortadoğu, Avrupa ve Türki Cumhuriyetler gelen diş hekimlerine özel eğitimler vererek,  yurtiçi, yurtdışı ve global arenadaki gücünü ve eşsiz hekimlik tecrübelerini kendi yaklaşımına ve birikimine göre yorumlayacak.  Dentaluna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Dentaluna Akademi ile; Ağız ve Diş Sağlığı başta olmak üzere; İmplantoloji, Estetik Diş Hekimliği, Bütüncül ve Holistik Estetik tedavileri alanlarındaki yenilikler üzerine kazanım sağlamak isteyen kişi ve kurumlara üstün ve nitelikli alanlar sağlayacak.

Dentaluna

Vizyonumuz, hastalarımıza güven, iş kalitesi ve istisnai hasta bakımı üzerine kurulu, ömür boyu sürecek bir ilişkiyi teşvik edecek bir diş deneyimi sunmaktır.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm gelişmelerimizden haberdar olun.

Copyright 2021 | www.dentaluna.com | Tüm Haklar Saklıdır.

Bağlan
💬 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?